Labrador Rasy psów – Wagner Heike E.

Labrador Rasy psów - Wagner Heike E.

Ujmujący design oraz radosne i niemalże powściągliwe nastawienie labradora robią z niego wdzięcznego i przyjaznego człowiekowi członka rodziny i klasycznego towarzysza pobądźże na rzecz dzieci. Szkolenie tego retrievera jest niezwykle bezproblemowe – wymaga konsekwencji, ale także zrozumienia i czułości. Na skutek swojej odporności psychicznej i solidności labrador dodaje się nie tylko na niezawodnego i trwałego pomagiera podczas gonień, lecz także na sumiennego ratownika i tropiciela. Istnieje plus niezawodnym psem nauczycielem osób niepełnosprawnych i terapeutą. Toż jego wieczne pragnienie ruchu sprawia, iż jest idealnym czworono giem do aportowania ewentualnie partnerem w sporcie.

Zobacz Labrador Rasy psów – Wagner Heike E. w TaniaKsiazka.pl

Labrador Rasy psów - Wagner Heike E.

Golden retriever Rasy czworonogów – Wagner Heike E.

Mądre punkt widzenia, złocista kłaki, zrównoważony natura, wrodzona ubaw i chęć do zabawy – owe wszystko sprawia, iż golden retrievery rozweselają się straszliwą modą. Wyrozu miale przyuczony golden istnieje doskonałym, przychylnym do nauk, łagodnym Magiczna różdżka / Pies – Praca zbiorowa i pełnym czaru towarzyszem człowieka. Doskonale analizuje się w wymowy czworonoga familijnego i kompana zabawy na rzecz dzieci, a dzięki temu, iż chętnie pływa i nigdy nie zamęcza go aportowanie, można na niego liczyć w ciągu ścigań. W książce tej wyszukasz informacje nie z trudem na temat wzorca rasy i opis jej charakterystycznych cech, wszak dodatkowo jakim sposobem przygotować się na przyjęcie psa. Które zapewnić mu zajęcia? Jako wychowywać i zaspokoić jego doniosłe potrzeb? Zaprezentowano w niej też najlepsze chorób piesków i procedury ich leczenia, sposoby prawidłowego podejmowania i konserwacji.

Rasy piesków – Krämer Eva-Maria

Zaktualizowany, poszerzony i na nowo przytoczony jeden z najpopularnieszych przewodników o rasach czworonogów. Przedstawia wszelkie potwierdzone za pomocą Międzynarodową Konsolidację Kynologiczną (FCI) rasy czworonogów oraz 100 dodatkowych, jeszcze nieuznanych wskroś tę organizację. Skrótowe opisy brzmieją danę o zapoczątkowaniu rasy, jej cechach charakteru i wyglądzie. Rasy pogrupowano podług miar, zaznaczając to różnobarwnymi elementami. Podarowane na marginesach konstytutywne informacje o wzorcach ras ułatwiają korzystanie z publikacji.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s